خرید ویلا شمال

افرادی که به دنبال خرید ویلا در یکی از شهرهای شمالی کشور هستند عموماً به دو دسته تقسیم می شوند : افرادی که به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن و سودآور در بازه زمانی مدنظر خود هستند و افرادی که به دنبال مکانی برای سکونت موقت و سفرهای کوتاه در ایام تعطیل هستند . در هر دو صورت به دلیل آب و هوای خوب ، محیط بکر و آرام ، دور بودن از خطر خشک‌ سالی و بسیاری از ویژگی دیگر ، مناطق شمالی کشور به مکانی برای سرمایه گذاری مطمئن و سود آور تبدیل شده و همچنین محیطی دلپذیر برای سکونت موقت و سفر است .

شلوغی ، آلودگی ، استرس ، کاشانه نشینی و بسیاری دغدغه های دیگر در شهرهای بزرگ باعث شده تا خرید و فروش ویلا شمال با استقبال چشم گیری مواجه شود . حتی بسیاری از کسانی که در مرکز و جنوب کشور زندگی می کنند به دلیل خشکی ، سرمای بیش از حد و عدم وجود طبیعت سبز اقدام به خرید یا رهن و اجاره ویلا در شمال کشور می کنند .

خرید ویلا شمال

از طرف دیگر در سال های اخیر عوامل اقتصادی مانند تورم شدید موجب شده بسیاری از افراد برای حفظ و افزایش ارزش سرمایه خود ویلا شمال را بهترین گزینه بدانند ، که بدون شک اگر این خرید به ‌درستی انجام شود سرمایه گذاری مناسبی خواهد بود .علی‌رغم تمامی مزایای خرید ویلا شمال ، عوامل زیادی باید توسط خریدار مدنظر قرار گیرد تا بتواند تا حد امکان از ریسک سرمایه گذاری بکاهد و همچنین بتواند حداکثر بهره را از این سرمایه گذاری ببرد. اگر شما نیز قصد خرید ویلا در شمال را دارید در این مقاله ما قصد داریم به شما در انجام یک سرمایه‌ گذاری مطمئن کمک کنیم.

عواملی که در خرید ویلا شمال باید مدنظر داشته باشید شامل مکان ویلا ، وضعیت ملک ، امکانات موجود ، دسترسی و بسیاری عوامل دیگر می باشند. در اولین گام باید تصمیم بگیرید که قصد خرید ویلا در چه استان و چه شهری را دارید . هر کدام از استان های مازندران و گیلان و شهرهای آن‌ها دارای مزیت ها و برتری هایی نسبت به یکدیگر می باشند که شما باید با توجه به سلیقه ، بودجه و دیگر معیارهای خود انتخاب خود را انجام دهید.

موضوع بعدی این است که انتخاب کنید ویلای ساحلی مدنظر دارید یا ویلای جنگلی . ویلاهای ساحلی در کنار ساحل دریا و با فاصله اندکی از آن ساخته می شوند . از جمله مزایای این نوع ویلاها چشم ‌انداز دریا ، دسترسی به امکانات شهری و دیگر امکانات رفاهی در فصول سرد و گرم است . ویلاهای جنگلی در دل جنگل ساخته می شوند و به دلیل دور بودن از دریا در فصول گرم رطوبت و شرجی بودن هوا را برخلاف ویلاهای ساحلی ندارند .

این نوع ویلاها عموماً در فاصله دورتری از مناطق شهری و در دامنه کوه ساخته می شوند. علی ‌رغم تمام زیبایی های جنگل ، این ویلاها از مناطق شهری دورتر هستند و اگر کسی قصد خرید و سکونت در ویلاهای جنگلی را دارد باید مایحتاج زندگی خود را از مناطق دورتر و برای مدت بیشتری تأمین کند .علاوه بر این در فصول سرد به دلیل بارش برف و باران ممکن است دسترسی و استفاده از ویلا سخت شود . بنابراین شما به عنوان خریدار ویلا شمال باید با توجه به مزایا و معایب گفته شده تصمیم خود را در خصوص خرید ویلا بگیرید.

خرید ویلا شمال

موضوع دیگری که باید مدنظر قرار دهید موضوع شهرکی یا شخصی بودن ویلا است. ویلای شهرکی مجموعه ای از ویلاها هستند که در زمینی وسیع و بزرگ احداث می شوند . در مقابل این‌گونه ویلاها ، ویلای شخصی قرار دارد که در محیطی باز و به‌ صورت تک واحد ساخته می شوند . ویلاهای شهرکی دارای فضای سبز مشاع برای تمامی مالکان ویلاها هستند و حیاط و فضای سبز اختصاصی برای هر ویلا وجود ندارد .

بنابراین ممکن است برای بعضی از افراد این شرایط خیلی جذاب نباشد . اما باید این را بدانید که ویلا شهرکی های مجموعه ی مدرن سازه دارای حیاط اختصاصی میباشند . از طرف دیگر ویلاهای شهرکی عموماً حفاظت شده و دارای نگهبان های شبانه روزی می باشند. همچنین تمامی کارهای تأسیساتی و زیباسازی این گونه ویلاها توسط خود مجموعه انجام می شود . پس به نظر می آید که این ویلاها از امنیت بیشتر و سهولت اسکان بهتری برخوردارند .  ویلاهای شخصی باسلیقه و نظر یک شخص و در مکانی خصوصی ساخته می شوند . این ویلاها دارای فضای سبز و محوطه اختصاصی بوده و بحث حریم شخصی در این نوع ویلاها بیشتر مطرح است . پیش از خرید ویلا بایستی مزایا و معایب هریک از ویلاها بررسی و جوانب مختلف هریک را سبک و سنگین کرده و سپس اقدام به خرید کنید .

کیفیت ساخت ویلا از عوامل بسیار مهمی است که شما به عنوان خریدار ملک باید در موقع خرید در نظر بگیرید. ظاهر ملک نباید ذهن شما را منحرف کند . در بعضی شرایط بعضاً ویلا با قیمت هایی بسیار کمتر از عرف منطقه ارائه می شود که در این شرایط حتماً باید تحقیقات لازم را در مورد ملک ، وضعیت سند ، مالکان و غیره انجام دهید . در بعضی شرایط ممکن است مصالح و امکاناتی که در ویلا به کار رفته است بی کیفیت باشد و یا سازندگان آن افرادی غیرحرفه ای و بی تجربه بوده باشند . قطعاً در مورد خرید ویلا نباید عجله کنید . تأمل و صبر در خرید همیشه با موفقیت همراه است . در این راستا ما میتوانیم این اطمینان را به شما بدهیم که شرکت انبوه سازان مدرن سازه ، بهترین گزینه برای خرید ویلایی مطمعن با اسناد رسمی و کاملا مهندسی ساخت است که مشاوران متخصص در این مجموعه میتوانند به شما در این زمینه مشاوره دهند .

خرید ویلا شمال

اگر بخواهیم مطالب گفته شده را جمع بندی کنیم به طور خلاصه موارد زیر را برای خرید ویلا شمال باید در نظر بگیرید :

• ویلا از نظر جغرافیایی در مکان مطمئن و کم خطری باشد چرا که احتمال آسیب دیدن ویلاهایی که در حریم رودخانه و یا زمین های سست بنا می شوند بسیار بالا است .
• از امکانات اولیه ویلا نظیر آب ، برق ، گاز ، شبکه فاضلاب و غیره اطمینان حاصل نمایید .
• از وضعیت حقوقی ویلا مطمئن شوید . عموماً ویلاهایی که زیر قیمت منطقه به فرش می رسند درگیر مشکلات کاربری یا مالکیتی هستند . نسبت به این‌ گونه ویلاها خوش بین نباشید.
• هنگام خرید ویلا علاوه بر زیبایی نمای ساختمان کیفیت مصالح به کار رفته و رعایت استانداردهای مهندسی در آن را بررسی نمایید . برای این کار می توانید از متخصصان این امر کمک بگیرید.
• در هنگام خرید ویلا دسترسی به بازار ، جاذبه های گردشگری و توریستی و مراکز خدماتی و درمانی و همچنین راه های ارتباطی با دیگر شهرها را بررسی نمایید.
• اگر به دید سرمایه گذاری اقدام به خرید ویلا می کنید امکان فروش و نقدشوندگی آن را در نظر بگیرید تا احیاناً در موقع فروش آن با مشکل مواجه نشوید.

• اگر قصد خرید ویلای شهرکی دارید حتماً با شرکت های خوش‌نام و مشهور نظیر شرکت مدرن سازه معامله کنید.

مشاوره تلفنی