دغدغه های خریداران برای خرید ویلا در شمال

2,095 بازدید
بدون نظر

این روزها شرایط زندگی سخت و طاقت فرسا در کلان شهرها ، آلودگی ، افزایش جمعیت و شلوغی و سر و صدا ، سیل عظیمی از جمعیت را راهی شهرهای شمالی کشور کرده است تا بتوانند اوقات فراغت خود را با خیالی آسوده سپری کنند و در فضایی دل انگیز ، مطلوب و آرامش بخش به استراحت و تفریح بپردازند . در این بین خیلی از افراد تمایل دارند حتی اگر به اندازه یک اتاق کوچک ، ویلایی در یکی از شهرهای شمالی خریداری کنند تا دیگر نگرانی برای سکونت در روزهای پرتردد و تعطیلات نداشته باشند . ما در این مقاله قصد داریم تا بیشتر در مورد دغدغه های خریداران برای خرید ویلا در شمال صحبت کنیم ، خرید ویلایی که با سلیقه و خواسته شخص هماهنگ باشد و سعی می کنیم برای هریک راه حلی منطقی و عاقلانه ارائه دهیم تا شما بتوانید با آرامش و اعتماد بیشتری به خرید ویلا مورد پسند خود بپردازید .

 دغدغه های خریداران برای خرید ویلا در شمال

آشنایی اینترنتی با ملک

معمولاً اولین اقدامی که هر کسی برای خرید ویلا انجام می دهد سر زدن به سایت ها و اپلیکیشن های ارائه دهنده خدمات خرید و فروش ملک است . جایی که عرضه کنندگان ویلا یا ملک خود را در معرض نمایش و آگهی قرار می دهند و شرح مختری از شرایط ویلا را در آن بازگو می کنند در بهترین حالت عکس های نه چندان با کیفیت نیز از گوشه و کنار ویلا در آگهی قرار می دهند . و این یکی از دغدغه های خریداران برای خرید ویلا در شمال است فرض کنید شما به عنوان خریدار با آگهی دهنده تماس می گیرید و قرار بازدید حضوری را تنظیم می کنید . وقتی پس از طی مسافت طولانی و صرف وقت به محل ویلا می رسید می بینید ویلا از آنچه که در آگهی توصیف شده بود فاصله هنگفتی دارد و در شرایطی که شما با سر در گمی از سر و ته ویلا بازدید می کنید بعضاً املاکی یا صاحب ملک با تعریف و توصیف های دروغی و پوچ ذهن شما را سر در گم تر کرده و شما را از انتخابی درست و شایسته دور می کنند . شما هم که کیلومترها رانندگی کرده اید و زمان زیادی را صرف کرده اید از سر ناچاری ممکن است حرف های آنها را بپذیرید و تا پای معامله پیش بروید . نکته ای که در این مورد باید مورست د توجه قرار دهید این است که با این که سایت های ارائه دهنده املاک ممکن است به ذهن شما در پیدا کردن رنج قیمت و مکان های ویلاها کمک کند اما نباید صرف جستجو در این سایت ها به سراغ ملک بروید .

تبلیغات گسترده و مهیج املاکی ها

در بعضی موارد ممکن است که پس از ورود به شهر با املاک هایی مواجه هستید که با نصب بنرهای مهیج و مشتری جذب کن مانند “خرید ویلا از دم قسط”، “با ۳۰ میلیون تومان ویلا دار شوید” و غیره شما را به داخل مغازه خود می کشند و با ارائه گزینه های متعدد ذهن شما را منحرف می کنند . شما نیز به عنوان خریدار به علت نا آشنایی با منطقه و عدم شناخت افراد صادق و مورد اعتماد از این ویلا به آن ویلا به بازدید می پردازید و پس از طی چند ساعت با ذهنی مشوش و آشفته به نقطه اول خود باز می گردید .

نکته ای که در اینجا نهفته است این است که تبلیغات هیجان انگیز املاکی ها نباید شما را تحت تاثیر قرار دهد . بسیاری از این تبلغیات فقط برای کشاندن مشتری به داخل مغازه و آشفته کردن ذهن او و قرار دادن شخص در معامله ای نابرابر و غیر منطقی انجام می شود . اگر واقعاً در خرید ویلا استوار هستید پس از انتخاب شهر مورد نظر خود و تخصیص بودجه مورد نظر برای این کار حداقل یکی دو هفته ای را در شهر مورد نظر به گشت و گذار و جستجو بپردازید . با مردم محلی در مورد املاک های معتبر و شرکت های انبوه ساز و ویلاها صحبت کنید . در مورد اسناد و مدارک ویلاهای منطقه استعلام بگیرید تا بتوانید افراد مورد اعتماد در آن شهر را شناسایی کنید .

امروزه با گسترش ارتباطات فضا هم برای تبلیغات سوء و دروغین باز است و هم مجال برای انتخاب درست و شایسته . بنابراین شما به عنوان خریدار ملک یا ویلا باید از این گستره اطلاعات و ارتباطات به نفع خود استفاده کرده و با افراد و شرکت های توانا و خوش سابقه آشنا شوید که این خود مستلزم صرف وقت و دقت زیادی است . پس در خرید خود عجله نکنید و جوانب مختلف انتخاب خود را در نظر گرفته و اجازه ندهید سوء استفاده گران از اعتماد شما به نفع خود استفاده کنند .

البته ما به طور کلی صحت ویلاهای اقساطی و بسیاری از تبلیغات را نفی نمی کنیم بلکه معتقدیم برای هر انتخابی شما باید افراد توانا و مورد اعتماد را شناسایی کرده و با آنها وارد معامله شوید و یا کمک بخواهید . صرف اعتماد به تبلیغات دکان داران غیر حرفه ای نه تنها وقت و انرژی شما را هدر می دهد بلکه ممکن است باعث قرار گرفتن در معامله ای دروغین شوید و کل سرمایه و اموال شما را از بین ببرد.

 دغدغه های خریداران برای خرید ویلا در شمال

وضعیت ملکی منطقه

موضوع بسیار خطیر و جدی در خرید ویلا در شمال بحث اسناد و مدارک است . در زمانی که شما در گوشه و کنار شهر به مطالعه و جستجو می پردازید حتما از طریق اداره کل راه و شهرسازی و یا اداره ثبت اسناد و یا سایر نهادهای ذیربط منطقه در مورد اسناد و مدارک ملک های منطقه پرس و جو کنید . در بعضی مناطق بسیاری از سودجویان اقدام به ساخت ملک در زمین های اوقافی و یا زمین های با کاربری کشاورزی می کنند و سپس در قالب ویلاهای مسکونی به خریداران می فروشند و پس از مدتی ممکن است نهادهای ذیربط اقدام به تخریب ویلاها نمایند.

صحبت پایانی

اگر بخواهیم دغدغه های خریداران ویلا در شمال را جمع بندی کنیم باید به سه نکته زیر توجه کنیم:
۱- انتخاب افراد و شرکت های نام آشنا و توانا در حوزه املاک شمال و مشورت با آنها
۲- عدم اعتماد به تبلیغات مهیج و شورانگیز برخی افراد سودجو در این صنف
۳- دقت در اسناد و مدارک منطقه مورد نظر

این سه گام شاید اصلی ترین و مهم ترین گام های قبل از خرید ویلا می باشد که توجه به آنها می تواند به خریدی آسان و مطمئن به شما کمک کند . تمام سعی مجموعه ی مدرن سازه بر این است تا بتوانید با خرید ویلای شمال به آرامشی ماندگار دست پیدا کنید .

واحد تولید محتوا

شرکت انبوه سازان مدرن سازه زیباکنار


Notice: Undefined variable: author_id in /home/msco/public_html/wp-content/themes/modernsaze/single.php on line 80

Notice: Undefined variable: author_id in /home/msco/public_html/wp-content/themes/modernsaze/single.php on line 83

Notice: Undefined variable: author_id in /home/msco/public_html/wp-content/themes/modernsaze/single.php on line 87
اگر سوالی دارید تماس بگیرید با ما در ارتباط باشید
مشاوره تلفنی