مزایای خرید ویلا شهرکی در زیباکنار

616 بازدید
بدون نظر
+2

شهرهای شمالی کشور به دلیل آب و هوای مناسب و همچنین طبیعت زیبایی که دارند جزو مناطق بسیار مناسب برای  ویلاسازی محسوب می‌شوند . مردم زیادی از سراسر کشور در تعطیلات برای اقامت چند روزه و تفریح و استراحت به این شهرها سفر می‌کنند . حضور گردشگران زیاد در شهرهای شمالی به‌خصوص شهر زیباکنار باعث توسعه و گسترش ساخت‌وساز ویلای شهرکی در زیباکنار شده است . در زیباکنار نیز مانند سایر شهرهای کشور به دلیل کمبود زمین و همچنین قیمت تمام شده کمتر این سبک از ویلاسازی که با نام ویلای شهرکی شناخته می‌شود ، رونق پیدا کرده است . در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با مزایای خرید ویلا شهرکی در زیباکنار بیشتر آشنا کنیم .

مزایای خرید ویلا شهرکی در زیباکنار استان گیلان

به چه ویلاهایی ویلای شهرکی می‌گویند؟

ویلاهای شخصی ، ویلاهایی هستند که دارای زمین و حیاط مستقل می‌باشند و هیچ‌کس به جز صاحب ویلا حق ورود به حیاط و زمین اطراف ویلا را ندارد ؛ اما ویلاهای شهرکی اندکی متفاوت‌اند . به طور کلی می‌توان این‌گونه گفت که ویلای شهرکی به ویلاهایی گفته می‌شوند که ساختمان ویلا و حیاط آن مستقل است اما ویلاهای مجاور به هم مرتبط هستند و در واقع ساکنین آن مجبورند به قوانین خاصی که در این ویلاها برقرار است احترام بگذارند .  اگر چه این ویلاها به یکدیگر راه ندارند اما با یکدیگر بی‌ارتباط نیز نیستند . برای رعایت نظم و حریم خصوصی افراد قوانینی برای ساکنین این ویلاها در نظر گرفته می‌شود . این ویلاها ویژگی‌ها و مزایای دارند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

زیباکنار کجاست؟

در حدود چهل کیلومتری شهر رشت ، شهر زیباکنار قرار دارد . این شهر یکی از شهرهای ساحلی شمال کشور است که ویلاهای بسیاری در آن ساخته شده و جزو منطقه آزاد نیز به حساب می‌آید . این شهر به بندر انزلی، کوچصفهان و کیانشهر نزدیک است و به راحتی می‌توان از شهرهای مختلف به آن سفر کرد .

مزایای ویلای شهرکی در زیباکنار

با این که ممکن است در ابتدا فکر کنید که ویلاهای شهرکی ایراداتی دارند و قوانین آن‌ها دست وپا گیر است ، اما باید بدانید که این ویلاها مزایای بسیاری نسبت به ویلاهای شخصی‌ساز دارند . از جمله مزایای این ویلاها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد .

۱-امنیت

اگر شما جزو افرادی هستید که فقط چند روز در سال به ویلایتان سر می‌زنید خرید ویلای شهرکی در زیباکنار می‌تواند انتخابی هوشمندانه باشد . این ویلاها دارای حراست و نگهبانی بیست و چهار ساعته هستند . به همین دلیل این ویلاها نسبت به ویلاهای شخصی‌ساز از امنیت بسیار بالاتری برخوردارند . اگر شما ویلایی شخصی و در منطقه‌ای کم رفت و آمدی خریداری کنید مجبورید برای ویلایتان نگهبان استخدام کنید ؛ در صورتی که با خرید ویلای شهرکی نیازی به هزینه کردن برای نگهبانی ندارید و خیالتان برای مواقعی که در ویلا حضور ندارید راحت است .

۲-قیمت مناسب

دلایل بسیاری وجود دارد که باعث می‌شود قیمت ویلاهای شهرکی نسبت به ویلاهای دیگر ارزان‌تر باشد . این ویلاها به صورت شرکتی و توسط پیمانکاران انبوه‌ساز ساخته می‌شوند بنابراین طبیعی است که هزینه مصالح ، دستمزد کارگران و قیمت زمین نسبت به ویلاهای شخصی‌ساز کمتر باشد . همچنین یکی دیگر از دلایل مهمی که بر روی کاهش هزینه‌های تمام شده ساخت ویلا تأثیر می‌گذارد ، این است که در ویلاهای شهرکی  از کمترین زمین بیشترین بهره‌برداری صورت می‌گیرد . در هر صورت از نظر مالی خرید ویلای شهرکی در زیباکنار به نفع خریدار است . به خصوص اگر شما برای خرید ویلا بودجه محدودی را در نظر گرفته‌اید .

۳-اطمینان در مورد کیفیت ویلا

همان‌طور که اشاره کردیم ویلاهای شهرکی توسط شرکت‌های خوش‌نامی در زمینه ویلاسازی ساخته‌شده‌اند و هیچ‌گاه این شرکت‌ها هزینه و وقت خود را برای ساخت ویلاهای بی‌کیفیت صرف نمی‌کنند زیرا این امر می‌تواند به برند آن‌ها صدمه بزند و باعث زیان آن‌ها شود ؛ بنابراین می‌توان گفت که هیچ‌گونه نگرانی بابت کیفیت ساختمان این نوع ویلاها وجود ندارد . در اینجا ما به شما با معرفی شرکت انبوه سازان مدرن سازه این اطمینان را میدهیم که با خیال راحت میتوانید ویلای مناسب خود را خریداری نمایید .

۴-اطمینان از وجود امکانات اولیه

در خرید ویلا شهرکی در زیباکنار اطمینان داشته باشید که امکانات اولیه مانند آب ، برق و گاز در این ویلاها وجود دارد . اگر ویلایی که خریداری می‌کنید این امکانات را نداشته باشد شما دچار دردسر خواهید شد زیرا اخذ مجوز برای آن‌ها زمان‌بر است .

۵-معامله مطمئن

یکی از دغدغه‌های اصلی کسانی که قصد خرید ویلا در زیباکنار را دارند ، اطمینان از معامله یا به نوعی اعتماد به فروشنده و صاحب ویلا است . خوشبختانه در ویلاهای شهرکی این دغدغه و نگرانی وجود ندارد ؛ زیرا  شرکت‌های پیمانکاری و سازندگان ویلا مشخص هستند و تمام این ویلاها دارای اسناد و مجوزهای معتبر و قابل استعلام می‌باشند ؛ بنابراین می‌توان با قطعیت گفت که امکان کلاهبرداری در خرید و فروش ویلای شهرکی در زیباکنار وجود ندارد .

مزایای خرید ویلا شهرکی در زیباکنار استان گیلان

نکات مهم درباره خرید ویلای شهرکی در زیباکنار

در خرید هر نوع ویلایی ابتدا شما باید منطقه ، سطح دسترسی و امکانات آن را بررسی کنید . با توجه به انتظاراتی که دارید در منطقه مورد نظرتان گشتی بزنید و از دیگران در مورد آن سؤال بپرسید .

  • به شما توصیه می‌کنیم که حتماً خودتان از ویلا بازدید کنید . منظره‌های اطراف و هر آنچه را که برایتان اهمیت دارد را خوب بررسی کنید .
  • وضعیت امنیت و نگهبانی ویلاها را به دقت مورد بررسی قرار دهید . همچنین می‌توانید از ساکنین ویلاهای مجاور در این باره پرس‌وجو کنید .
  • ویلاهای شهرکی هم در مناطق ساحلی وجود دارند و هم در نواحی جنگلی ؛ بنابراین شما می‌توانید با توجه به سلیقه و علاقه خودتان اقدام به خرید این ویلاها کنید .
  • همیشه به دنبال ارزان‌ترین ویلا نباشید . به این موضوع توجه داشته باشید که برای خرید ویلایی خوب و باکیفیت در منطقه‌ای امن و زیبا باید پول بیشتری پرداخت کنید .
  • در هنگام خرید ویلای شهرکی در مورد مبلغی که به عنوان هزینه نگهداری و نگهبانی باید پرداخت کنید ، با فروشنده صحبت کنید و آن را در قرارداد خرید ذکر کنید .

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی کردیم تا شما را با مزایای ویلای شهرکی در زیباکنار بیشتر آشنا کنیم . امیدواریم اگر قصد خرید ویلا در شهر زیباکنار را دارید ، این مطلب توانسته باشد به شما برای انتخاب بهترین ویلا با توجه به نیازهایتان کمک کرده باشد .

واحد تولید محتوا

شرکت انبوه سازان مدرن سازه زیباکنار

اگر سوالی دارید تماس بگیرید با ما در ارتباط باشید
Call Now Buttonمشاوره تلفنی